Новина детально
28 травня 2020 р.

Як українські клуби вийшли з карантину

Rugger.info дізнався про підготовку чоловічих команд Суперліги з регбі-15, після послаблення обмежень.

«КРЕДО-1963» (Одеса): «У перший тиждень у нас було п'ять повноцінних тренувань - три дні поспіль, вихідний, два дні поспіль, вихідний. З понеділка ми перейшли в режим шести тренувань в тиждень», - наводить слова тренерського штабу одеситів сайт credo63.com.

«Антарес» (Київ): «Працюємо в лайт-режимі, три рази на тиждень. Поки втягуємося в тренувальний процес, тому більше робимо акцент на ігровій практиці», - прокоментував Віталій Примак, асистент головного тренера.

«Поділля» (Хмельницький): «Тренуємося шість разів на тиждень в стандартному режимі. Тричі тренажерний зал і тричі ігрові заняття», - сказав голова Федерації регбі Хмельницької області Андрій Лещенко.

«Олімп» (Харків): «Тренуємося в дещо полегшеному режимі п'ять разів на тиждень. Продовжуємо програму, розпочату в зимовий період. Займаємося і в залі, і на вулиці, відпрацьовуємо як силові, так і тактико-технічні навички», - розповів наставник «тигрів» Валерій Кочанов.

«Політехнік» (Одеса): «Команда тренується тричі на тиждень на полі, разом з цим гравці виконують індивідуальний план з самопідготовки, розроблений тренерським штабом», - повідомила прес-служба одеського регбі.

«Сокіл» (Львів): «Тренуємося 6-7 разів на тиждень, але строго дотримуючись всіх санітарних норм. Постаралися по максимуму виключити контакти, захоплення, сутички, моли і роботу в раках. Гравці виконують всі вправи на допустимій відстані один від одного», - пояснив головний тренер львів'ян Дмитро Кірсанов.

rugger.info

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!