Новина детально
18 травня 2020 р.

Представники Українського регбі долучилися до першої суддівської онлайн-програми Регбі Європа

Вперше з моменту свого створення Регбі Європа запустила онлайн-програму навчання 2-го рівня і нижче для всіх європейських арбітрів.

Понад 450 авторитетних і потенційних рефері, рецензентів і суддівських тренерів продовжували навчання протягом останніх декількох тижнів, відвідуючи онлайн серію освітніх курсів, що координуються Європейською федерацією регбі за підтримки World Rugby.

Розклад, розроблений до пандемії Covid-19, був перенесений в цифровий простір, щоб судді і офіційні особи могли розширювати свої знання, незважаючи на паузу в регбійному сезоні.

Офіційні представники різних національних федерацій, починаючи від України, Німеччини, Португалії, Іспанії та інші, розпочали курс з шести модулів, що буде тривати до липня. Модулі презентуються колишніми міжнародними арбітрами та рецензентами.

Деталі – за посиланням:

https://www.rugbyeurope.eu/rugby-europe-hosts-first-online-refereeing-programme

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!