29 березня 2020 р.
Пішов з життя один із перших регбістів України МАСОЛ ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
Сьогодні, 29 березня, виповнюється 40 днів, як пішов з життя один із засновників регбі в Україні МАСОЛ Володимир Григорович.
МАСОЛ В.Г. народився 03 березня 1941 року. Під час навчання в Київському політехнічному інституті восени 1962 року разом з іншими студентами-ентузіастами став творцем і провідним гравцем першої української регбійної команди «ПОЛІТЕХНІК» м. Київ. У 1963 році Володимир Григорович в складі команди КПІ брав участь в перших для українських команд офіційних змаганнях - Чемпіонаті Радянського Союзу серед студентів у м. П'ятигорську.
З 1964 по 1971 роки виступав за київські команди «ДИНАМО», «ДНІПРО» і «СПАРТАК», з якими став багаторазовим чемпіоном і призером Чемпіонатів України. Учасник Чемпіонатів СРСР з регбі у вищій лізі. Неодноразовий переможець Першостей м. Києва та інших регбійних турнірів. Грав на місці «крайнього трьохчетвертного». Один із найтехнічніших гравців українського регбі 60-тих років. Це була інтелігентна, відповідальна, порядна і скромна людина. Після закінчення КПІ все життя працював на керівних посадах в Київському інституті автоматики.
Федерація регбі України висловлює глибокі співчуття рідним і близьким Володимира Григоровича.