Новина детально
11 березня 2020 р.

Жіноча збірна Одеси: тренування на відкритому повітрі і мінус три гравці основи

Жіноча збірна Одеси, яка минулого року виграла всі турніри, в яких брала участь - чемпіонат і Кубок країни серед дорослих і молодіжний чемпіонат України, продовжує підготовку до прийдешнього сезону.

Як розповіла прес-службі Федерації регбі Одеської області наставниця команди Христина Катілова, дівчата вже вийшли «на свіже повітря» після кількох місяців роботи в багатостраждальному легкоатлетичному манежі «Олімпієць» і тренуються на резервному полі стадіону «Академія Спорту» в режимі п'яти тренувань в тиждень.

Як зазначає Христина Анатоліївна, відвідуваність тренувань радує, регбістки працюють із задоволенням і знаходяться в прекрасному настрої.

Крім того, два-три рази на тиждень вони відвідують тренажерний зал.

Що цікаво, не так давно дівчата брали участь в змаганнях з жиму лежачи, що пройшли в спорткомплексі «Академія Спорту», ​​де приємно здивували своїми результатами, потрапивши в число призерів і навіть переможців. Тобто, активні заняття ЗФП безслідно не минули.

Чотири гравці команди - Анастасія Крижанівська, Тетяна Тарасюк, Марина Бородіна і Оксана Пасічко - недавно пройшли навчально-тренувальні збори з національною збірною України в Туреччині, де отримали дорогоцінний досвід, нові знання і, звичайно ж, здорово попрацювали над технікою і тактикою з найсильнішими регбістками країни під керівництвом нового головного тренера - Олександра Мігунова.

Відзначимо також, що кандидатками в національну збірну є ще кілька одеситок, тому дівчата тренуються з додатковою мотивацією.

Крім того, Марина Бородіна днями взяла участь у зборах і в турнірі в Африці, а на рідну землю повернулася в прекрасній фізичній формі і у відмінному настрої.

Є і новини з розряду «неприємних». Як то кажуть, «все тече, все змінюється ...», ось і в складі збірної Одеси відбулися серйозні зміни: команду покинули три досвідчені регбістки, багаторазові чемпіонки України, «збірниці» Катерина Ткаченко, Ольга Суркова і Анастасія Бардика. Детальніше про це ми розповімо в окремому матеріалі.

credo63.com

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!