Новина детально
09 січня 2020 р.

Олексій Поздняков: «Організація турніру дозволить подати заявку на участь в чемпіонаті Європи»

Голова жіночого комітету Федерації регбі України розповів про плани щодо запуску чемпіонату України з регбі серед дівчат.

«Про організацію національної першості з класичного регбі замислювалися вже дуже давно. Останні роки навіть вносили змагання в календарний план. Для українського регбі - це буде великий крок вперед у розвитку гри з овальним м'ячем серед прекрасної половини людства.

Для того, щоб чемпіонат прийняв статус офіційного змагання, в турнірі повинні взяти участь мінімум три колективи. У 2020 році у першості планують зіграти команди з Києва, Одеси і Львова, сподіваємося, що також зможе приєднатися Харків. Багато команд готові делегувати своїх гравців в інші клуби для виступу в чемпіонаті.

В першу чергу організація турніру дозволить подати заявку на участь в чемпіонаті Європи з регбі. Для розвитку це просто необхідно. У всьому світі пріоритет віддають саме регбі, а регбі-7 в якійсь мірі вважається підготовкою до виступів в класиці».

Проведення чемпіонату України з регбі серед жінок заплановано на осінь.

rugger.info

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!