Новина детально
24 грудня 2019 р.

Засідання президії Федерації регбі України від 20.12.2019 року

20 грудня відбулося засідання президії Федерації регбі України. За його підсумками вирішили:

1. Регбі-15: у чемпіонаті України серед чоловічих команд Суперліги 2020 року візьмуть участь 6 команд  (2 кола), у Вищій лізі - 5. Буде запропоновано на розгляд команд кілька варіантів регламентів змагань, в тому числі з плей-офф. Будуть також прийматися пропозиції від учасників. 

2. Кубок України з регбі-15 2020 року: голова Комітету з організації та проведення змагань ФРУ В. А. Калитенко сформує пропозиції та надасть їх на розгляд команд. 

3. Регбі-7: у чемпіонаті України серед чоловічих команд Суперліги 2020 року змагатимуться 8 команд, у Вищій лізі – 4 команди з Суперліги 2019-го року та 5 команд з Вищої ліги 2019-го року – всього 9 колективів. Перша ліга – всі бажаючі команди. 

4. Кубок України з регбі-7 серед чоловіків 2020-го року пройде у Хмельницькому, наступні сезони – визначатиметься місто на підставі результатів проведених тендерів.

5. Планується запуск чемпіонату України з регбі-15 серед жінок.

ФРУ надала фінансовий звіт за 2019-й рік - кошти держбюджету та Федерації - було вирішено у майбутньому більше деталізувати його.

Через відсутність офіційного Календаря Європейської федерації на наступний рік та неможливістю у зв'язку з цим сформувати плани підготовки збірних команд, пріоритет розподілення коштів на 2020-й рік не був повноцінно визначений.

Розглянуто склади та повноваження Комітетів та комісій ФРУ (оновлені списки буде розміщено на сайті ФРУ), голова кожної комісії доповів про роботу у минулому році.

Було визначено одним із пріоритетних напрямів на 2020-й рік - навчання фахівців (тренерів, суддів, медичних працівників). 

Затверджено Положення про переходи гравців - буде розміщено на сайті ФРУ.

General Meeting Rugby Europe: нововведення

29-30 листопада в Парижі пройшли щорічні збори - General Meeting Rugby Europe.

Чемпіонат Європи не буде проводитися в наступному році на території України, в зв'язку зі зміною системи визначення місця проведення - сувора тендерна система, в якій, окрім поданих документів, розглядається попередній досвід проведення, ризики, вітається наявність презентації та відеоролика.

Формат європейських юніорських змагань з регбі-15 в нашому дивізіоні змінюється, буде проходити за системою чемпіонату серед дорослих в режимі осінь-весна: осінь-тренувальний табір, весна - стикові ігри. Питання проведення міжнародного турніру для країн, які залишилися без офіційних міжнародних змагань в цьому віці, стоїть дуже гостро. Підтримку Європейської федерації можливо отримати при позиціонуванні такого турніру, яке несе більш розважальний характер, ніж змагальний. Для повернення в офіційний чемпіонат нам необхідно суттєво поліпшити роботу з побудови фундаменту розвитку регбі для цього віку. Всіляку допомогу Європейська федерація готова надавати в особі нашого наставника Хосе Горачатеги - він визначений відповідальним за цей напрямок.

З 2021-го року буде запроваджено штрафи за відсутність у офіційних осіб (тренера, судді) мінімум 2-го рівня міжнародної кваліфікації.

Чемпіонат Європи з регбі-15 серед чоловіків з сезону 2021-2022 з Трофі в Championship виходитимуть 2 команди (експериментальний рік), а з 2022-2023 сезону - повноцінно.

Тепер для участі у вищому дивізіоні цих змагань необхідно брати участь в чемпіонаті Європи з регбі-15 у віці до 18 років і до 20 років.

Дуже гостро стоїть питання про забезпечення «добробуту гравців», що передбачає захист його фізичного, психічного здоров'я, пропонується допомога рульової групи в цьому.

З 2020-го року 2 команди ЧЄ з регбі-7 Трофі будуть підвищені в Championship (чоловіки і жінки).

З 2021-го року представлено захід Фінал Європейського чемпіонату, який буде замінений кваліфікаційним турніром на рік, що передує Олімпіаді.

Уже відкрито тендер на цей турнір.

Для проведення чемпіонату Європи з регбі-7 u-18 розглядаються 5 країн-кандидатів: Португалія, Польща, Туреччина, Люксембург, Угорщина.

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)