18 листопада 2019 р.
Звітно-виборна Конференція Федерації регбі Одеської області
У суботу, 23 листопада, в офісі Федерації регбі Одеської області, що на Новосельського, 106, пройде Звітно-виборна Конференція ФРОО. Початок - о 13:00.
На порядку денному: розгляд заяв про прийняття в ФРОО нових колективних членів, прийняття нового статуту, вибори керівних органів, затвердження основних напрямків діяльності ФРОО на 2020-2023 роки, затвердження договору про співпрацю з некомерційною організацією Одеський Регбійний Союз.
credo63.com