Новина детально
10 липня 2019 р.

Кубок Міжнародного Дитячого Центру "Артек" з регбі (ФОТО)

6 липня в Києві (Пуща-Озерна) відбувся Кубок Міжнародного Дитячого Центру "Артек" з регбі.

На попередніх і фінальному турнірі брало участь 350 дітей з усієї України.

Перше місце у запеклій боротьбі виборола команда співдружності "ВСІ СВОЇ", друге місце і срібні медалі завоювали регбісти співдружності "ВСЕМОГУТНІ" і третє місце за артеківцями зі співдружності "Перший UA".

Кращими гравцями турніру були визнані: Микита ДОЛЖЕНКО (співдружність "Всемогутні"), Женя ПЕТРУК (співдружність "Всі свої"), Кирило АНДРОЩУК (співдружність "1 UA"), Данило Самінін (співдружність "Незламні"), Данило Хаммерман (IV Легіон).

Всі кращі регбісти були нагороджені медалями від Федерації регбі України та призами від Київського відділення фізвиховання і спорту МОН України та Посольства Франції в Україні.

Найтехнічнішим гравцем було визнано Аміра НЕВІНЧАНОГО зі співдружності "Всемогутні".

Від керівництва Київського відділення фізкультури і спорту МОН України Оксана Миколаївна ВЯЛАЯ вручила йому пам'ятну медаль і спеціальний приз.

Організаторами турніру виступили Федерація регбі України, Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні, Київське відділення фізвиховання і спорту МОН України за підтримки Посольства Франції в Україні.

12 грудня 2019 г.
У Хмельницькому визначились переможці чемпіонату міста з регбі-5 серед шкільних команд (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Хмельницькому визначились переможці чемпіонату міста з регбі-5 серед шкільних команд (ВІДЕО)».

12 грудня 2019 г.
Регбі-5 – гра для юних та завзятих (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі-5 – гра для юних та завзятих (ВІДЕО)».

 
Федерація регбі України вдячна офіцеру Європейської федерації Хосе Горачатеги за тиждень «підвищення кваліфікації» (ФОТО)