Новина детально
10 липня 2019 р.

Кубок Міжнародного Дитячого Центру "Артек" з регбі (ФОТО)

6 липня в Києві (Пуща-Озерна) відбувся Кубок Міжнародного Дитячого Центру "Артек" з регбі.

На попередніх і фінальному турнірі брало участь 350 дітей з усієї України.

Перше місце у запеклій боротьбі виборола команда співдружності "ВСІ СВОЇ", друге місце і срібні медалі завоювали регбісти співдружності "ВСЕМОГУТНІ" і третє місце за артеківцями зі співдружності "Перший UA".

Кращими гравцями турніру були визнані: Микита ДОЛЖЕНКО (співдружність "Всемогутні"), Женя ПЕТРУК (співдружність "Всі свої"), Кирило АНДРОЩУК (співдружність "1 UA"), Данило Самінін (співдружність "Незламні"), Данило Хаммерман (IV Легіон).

Всі кращі регбісти були нагороджені медалями від Федерації регбі України та призами від Київського відділення фізвиховання і спорту МОН України та Посольства Франції в Україні.

Найтехнічнішим гравцем було визнано Аміра НЕВІНЧАНОГО зі співдружності "Всемогутні".

Від керівництва Київського відділення фізкультури і спорту МОН України Оксана Миколаївна ВЯЛАЯ вручила йому пам'ятну медаль і спеціальний приз.

Організаторами турніру виступили Федерація регбі України, Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні, Київське відділення фізвиховання і спорту МОН України за підтримки Посольства Франції в Україні.

07 травня 2020 г.
Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)».

10 березня 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»