Перша перемога: «КРЕДО-63» розгромив у Києві «Політехнік»

У рамках другого туру української Суперліги підопічні Дмитра Федишина в гостях зустрічалися з київським «Політехніком».

«ПОЛІТЕХНІК» (Київ) – «КРЕДО-63» (Одеса) - 5:45 (0:21)

Спроби «КРЕДО-63»: Руслан Радчук-2, Денис Матківський-2, Валентин Порохончук, Олександр Руденко, Данило Адєєв.

Реалізації: Микола Делієргієв-5.

Здорово попрацювавши над помилками в обороні, «КРЕДО-63» добре відіграв як перший тайм, так і другий. До перерви, завдяки спробам Валентина Порохончука, Руслана Радчука і Дениса Матківського, а також трьом реалізаціям Миколи Делієргієва, одесити довели рахунок до великого - 21: 0.

У другому таймі одесити не зупинилися і занесли ще чотири спроби (Олександр Руденко, Руслан Радчук, Денис Матківський, Данило Адєєв), а Микола Делієргієв відзначився ще двома реалізаціями.

При цьому «червоно-білі» дозволили супернику набрати всього п'ять балів. У підсумку - 45:5, є перша вікторія «КРЕДО» після повернення в Суперлігу!

Матч 3-го туру «КРЕДО» знову проведе в Києві, де 4 травня зіграє з «Антаресом».

Турнирное положение команд

credo63.com

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».