Новина детально
08 квітня 2019 р.

Юнацький турнір в Києві, присвячений Дню народження регбі – Всесвітнього дня регбі!

6 квітня на стадіоні середньої загальноосвітньої школи №35 Святошинського р-ну м. Києва вперше в Україні було проведено юнацький турнір, присвячений Дню народження регбі – Всесвітнього дня регбі. 

У змаганнях взяло участь 20 команд – всього понад 230 дітей.

1-е місце в молодшій групі з РЕГБІ-5 зайняла команда французького ліцею ім. Анни Київської, 2-е місце – у команди ЗОШ №196 Святошинського р-ну м. Києва і 3-е місце – у регбістів київського «Антареса».

У старшій групі з РЕГБІ-5 золоті медалі у Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», срібло -  у юнаків київського «Пегаса» і бронза – у школярів ЗОШ №35 Святошинського р-ну м. Києва.

У контактному регбі в старшій віковій групі 1-е місце вибороли регбісти ДЮСШ-1 м. Хмельницький, 2-е місце – у юнаків ДЮСШ м. Ірпінь і 3-е місце – у спортсменів «Політехніка-ДЮСШ-12».

Місця в молодшій віковій групі контактного регбі розподілилися наступним чином: золото – у команди «Київські соколи», срібло – у регбістів команди «Гарт» с. Дмитрівка Київської області і бронза – у юнаків київського «Політехніка-ДЮСШ-12».

Кращими гравцями турніру в категорії «РЕГБІ-5» визнані: Самір Бабаєв (школа №205), Тарушко Діріна (школа№196), Ковальчук Андрій (Пегас), Буркот Влад, Кісуріна Катерина і Садовніков Влад (школа №35).

У категорії «контактна регбі» звання «Кращий гравець» завоювали: Симонович Євген (Політехнік-ДЮСШ-12), Ромашов Данило (Гарт), Лещенко Артем (ДЮСШ-Ірпінь), Мойсеєнко Микола і Кошелюк Владислав (ДЮСШ-1 м. Хмельницький) .

Лауреатам були вручені ексклюзивні медалі і дипломи від ФРУ, а також подарунки від Посольства Франції в Україні та Африканської ради. А наймолодшому регбістів 6-річному Лещенко Єгору зі школи сел. Клавдієво заступник Міністра Микола Мовчан вручив медаль і цінний подарунок.

Справжнє свято для регбістів, батьків, іноземних гостей влаштували юні таланти з ДЕНС-студіо «ЛУНА» - художній керівник Тракнова Олеся.

Організатором цього представницького турніру виступив Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні за сприяння Федерації регбі України та Київської міської федерації регбі. Величезну допомогу в підготовці та проведенні турніру надали Управління освіти, молоді та спорту Святошинського р-ну м. Києва та особисто директор школи №35 Зорін Віталій Васильович.

На турнір були запрошені та взяли участь: Микола Мовчан – заступник Міністра молоді та спорту України, Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України, майстер спорту СРСР з регбі, Сільвен Ріголле – радник Посольства Франції в Україні, Діалло Ісса Садіо – Президент Африканської ради в Україні, Максим Бобовик – президент Київської міської федерації регбі, Сергій Брюзгін – президент Київської обласної федерації регбі та ін.

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)