Новина детально
25 березня 2019 р.

Збірна Одеси U-17 обіграла в гостях ровесників з Кишинева

Незважаючи на статус спарингу, гра між збірними Одеси і Кишинева, складених із юнаків вікової категорії «до 17-ти років», вийшла дуже напруженою і непередбачуваною.

Одеситам було досить складно показати все, на що вони здатні в поєдинку з атлетичною і потужною місцевою командою, оскільки на полі вони в прямому сенсі виходили з автобуса. Втім, після спроб Максима Лися і Олега Заровного (і реалізації того ж Заровного), одесити пішли на перерву за рахунку 12:7 на свою користь.

У другому таймі гості почали більш впевнено, показали хороший відсоток реалізації власних моментів, Денис Моцман, Андрій Протас і Владислав Негру по разу занесли м'яч в залікове поле, а Олег Заровний відзначився ще трьома реалізаціями. На все це молдавани відповіли лише однією спробою.

Що ж, збірна Одеси, показавши якісне регбі, здобула впевнену перемогу з рахунком 33:12.

ЗБІРНА КИШИНЕВА U-17 - ЗБІРНА ОДЕСИ U-17 - 12:33 (7:12)

Спроби збірної Одеси: Максим Лись, Олег Заровний, Денис Моцман, Андрій Протас, Владислав Негру.

Реалізації: Олег Заровний-4.

credo63.com

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».