Новина детально
06 березня 2019 р.

Марина Окольнича: «З наступного туру ми вже точно будемо застосовувати до команд жорсткі санкції»

Підсумки 3-го туру чемпіонату Одеси з регбі-5 в дивізіоні «імені Чепіги».

Своїми враженнями від матчів поділилася керівник Одеської Дитячої регбійної ліги Марина Окольнича.

- У третьому турі дивізіону «імені отамана Чепіги», як зазвичай, сподобалася команда «Ксантос», яка, правда, провела лише один поєдинок. Сильну гру продемонструвала команда «Франц Фраполлі», яка здобула дві перемоги в рамках туру і ще одну - в перенесеному протистоянні. Дуже шкода, що не приїхав «Франц Деволан». Думаю, що між цими трьома колективами і розгорнеться боротьба за потрапляння в фінал. Точніше, я вважаю, що «Ксантос» поки поза конкуренцією, а хто складе йому компанію - визначать «Фраполлі» і «Деволан».

- Як в цілому оціните гру команд? Що порадувало, а що засмутило?

- Подобається те, що діти стараються, б'ються, не опускають рук. Засмутило кількість гравців, які приїжджають на ігри. Зараз вже потеплішало, завершуються карантини в школах, діти одужують, тому, починаючи з наступного туру, ми вже точно будемо застосовувати до команд жорсткі санкції, будемо їх штрафувати.

- Якого роду санкції?

- У Регламенті є пункт, згідно з яким в заявці команди може бути не більше 15-ти гравців, при цьому в кожному турі повинні грати не менше 10-ти осіб. Другий за силою дивізіон у нас працює потужно, там у команд повні склади, багато дітей, це куди цікавіше і корисніше, ніж, коли тренер привозить 5-7 гравців. Діти повинні отримувати досвід, ігровий час, повинні змагатися, заряджатися емоціями. Я дуже сподіваюся, що ті, хто ще хворіє, до 16-го і 23 березня буде в строю.

Але я вже попередила тренерів, що якщо на ігри будуть приїжджати команди в складі менше 10-ти осіб, за кожного відсутнього їх чекатимуть штрафи у вигляді «мінус п'яти» очок в конкретному матчі. Бракує двох - «мінус 10». І так далі. А потім спробуй відігратися! Так що, з нетерпінням чекаємо наступних ігор.

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)