Новина детально
11 грудня 2018 р.

Кубок КРЕДО: враження учасників

На минулих вихідних команди вищої ліги Одеси з регбі-5 розіграли другий за престижністю трофей.

Маша Мацнева, «Йосип Дерибас»:

«Я – гравець команди «Корольов», яка представляє школу №20 в першій лізі. Але в суботу мене запросили пограти за «Дерибас». Це був мій другий вихід на велике поле – до цього була лише стикова гра «Корольова».

Мені дуже сподобалося грати у вищій лізі. Тут набагато цікавіше, тому що рівень команд крутіше. Коли граєш із сильними суперниками, то це дуже прикольно.

Не знаю, чи стану я професійною спортсменкою, але буду продовжувати займатися регбі. Найбільше в Дитячій лізі мене приваблює дружба. Можна спілкуватися не тільки зі своєю командою, а й з гравцями інших шкіл».

Надя Боровик, «Борис Литвак»:

«Хоч ми і вилетіли після другого матчу, я рада, що брала участь в боротьбі за Кубок. Адже головне не перемога, а участь. На жаль, це моя остання гра в регі-5 – я більше не підходжу за віком. Трохи сумно від цього. Але я продовжую займатися – граю в «Анатра».

Не хочу кидати регбі, тому що цей спорт мені подобається, піднімає настрій, і завдяки йому у мене з'явилося багато друзів».

Артем Шарков, «Йосип Дерибас»:

«Сьогодні всі ігри були просто чудовими. Мені вдалося занести чотири рази або може навіть більше. В майбутньому, я думаю, що зможу показати результат краще. Я дуже радий, що ми взяли Кубок КРЕДО. Це було дуже цікаво і повчально.

Дитяча ліга для мене закінчується в цьому сезоні, але регбі – це мій улюблений вид спорту і я буду продовжувати в нього грати. Разом з «Анатра» U11 вже вдалося зайняти четверте місце в чемпіонаті України з регбі-8».

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)