Новина детально
26 вересня 2018 р.

Едуард Маляр: «Ми стали чемпіонами завдяки старанням і характером»

Тренер ТНЕУ розповів, як за три роки виховав чемпіонок України.

23 вересня в Одесі команда Тернопільського національного економічного університету виборола золото першості України з регбі-7 серед команд Вищої ліги, обійшовши фаворитів попередніх етапів - одеську «Анатра».

«Я просто щасливий!», - поділився наставник ТНЕУ.

«Спасибі всім дівчатам, вони у мене все розумничка. Прийшли до мене з нуля і за три роки навчилися грати, а сьогодні зробили мені такий подарунок. Ми стали чемпіонами завдяки старанням і характером. Дякую за підтримку нашого ректора - Андрія Ігоровича Крисоватого. Без допомоги університету ми б не впоралися.

Багато регбісток моєї команди пройшли всі етапи молодіжної збірної України: грали у Франції, Іспанії, Андоррі, Угорщини. Я ними дуже пишаюся. Хочу відзначити Христину Блашків, вона новенька, проте, зуміла занести спробу в кінці вирішального матчу. І хочу побажати якнайшвидшого одужання Оксані Ткач, яка отримала травму і не змогла взяти участь у фінальному турі.

У наших планах утримати перше місце - це навіть набагато складніше, ніж його досягти. Але я думаю, що все вийде, і після зими ТНЕУ стане ще сильніше. Головне, що дівчата щасливі».

credo63.com

12 грудня 2019 г.
У Хмельницькому визначились переможці чемпіонату міста з регбі-5 серед шкільних команд (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Хмельницькому визначились переможці чемпіонату міста з регбі-5 серед шкільних команд (ВІДЕО)».

12 грудня 2019 г.
Регбі-5 – гра для юних та завзятих (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбі-5 – гра для юних та завзятих (ВІДЕО)».

 
Kiev - Darnitsa Rugby Club 2010: команди U-17 і U-15 взяли участь в міжнародному турнірі «Amber Cup 2019» (ФОТО)