Новина детально
26 червня 2018 р.

Олена Чеботар: «Срібло в Дніпрі - це тільки половина роботи»

Капітан збірної України з регбі-7 поділилася враженнями від першого туру чемпіонату Європи-2018, який завершився минулої неділі.

«Цей тур був дуже важливий для команди. По-перше, завдання тренерів зобов'язувала, по-друге, грали вдома. Команда отримала море емоцій, адже почути гімн України, та ще й на рідному полі - це дуже приємно і в той же час хвилююче», - почала Олена.

«Хочу відзначити і подякувати глядачам за неймовірну підтримку. Що стосується самої гри - ми розуміємо, що є багато моментів, які потрібно відпрацьовувати. Це стосується як індивідуальних дій, так і командних. Головне, що ми бачимо над чим потрібно працювати і спробуємо мінімізувати ці помилки, завдяки майбутнім зборів перед другим етапом».

«Срібло в Дніпрі – це тільки половина роботи. Щоб виконати установку тренерського штабу, в Угорщині потрібно дуже добре постаратися, адже не одні ми хочемо потрапити в ТОП-12. Рівень команд зростає, що не може не радувати. Ігри стають цікавішими з кожним роком. У другому турі ми зробимо все можливе», - додала вихованка одеської «Отради».

Заключний етап першості дивізіону «Трофі» почнеться в Естергомі (Угорщина) 7 липня.

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ