Новина детально
15 травня 2018 р.

Стартовий тур чоловічої Суперліги з регбі-7 пройде в Одесі

20 травня в Одесі відбудеться перший тур чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги. Усі ігри туру пройдуть на стадіоні «Академія спорту».

Відповідно до регламенту змагань Чемпіонат пройде в два етапи.

Перший етап: дванадцять команд-учасниць ліги за системою Бергера розбиваються на 3 підгрупи (А, Б, В). Змагання в підгрупах проводяться за олімпійською системою: спочатку грають 1 і 4 і 2 і 3 команди підгрупи, потім команди-переможці в грі між собою визначають 1-2 місця, команди, що програли визначають 3-4 місця змагань в підгрупах.

Другий етап: команди, які завоювали на першому етапі перші місця і краще (за додатковими показниками) з команд, що зайняли другі місця за підсумками змагань в підгрупах, складають групу команд, які розігрують 1-4 місця фінальних змагань туру. Решта команд діляться на пари команд і розігрують 5-6, 7-8, 9-1 і 11-12 місця туру.

Цього сезону участь в національній першості візьмуть 12 команд: «Олімп» (Харків), «Evolution`7» (Хмельницький), Збірна команда Київської області – «Росомахи-ДЮСШ» (Ірпінь), «Сокіл» (Львів), «Легіон-XIII – ШВСМ» (Харків), «Ребелс» (Київ), «Гірник-ПАТ КЗРК» (Кривий Ріг), «ТЕХ-А-С» (Харків), «Антарес» (Київ), «Поділля» (Хмельницький), РК «Дніпро» (Дніпро) і РК «Політехнік» (Одеса).

Склад підгруп першого етапу:

«А»

1. Олімп

2. Ребелс

3. Гірник-ПАТ КЗРК

4. Політехнік

«Б»

1. Evolution`7

2. Легіон-XIII – ШВСМ

3. ТЕХ-А-С

4. Дніпро

«В»

1. Збірна Київської області

2. Сокіл

3. Антарес

4. Поділля

Терміни проведення:

2 тур – 2 червня, м. Львів

3 тур – 24 червня, м. Харків

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ