Новина детально
15 грудня 2017 р.

Змагання з регбі-5 за програмою Спартакіади шкіл міста Івано-Франківська виграла команда ЗОШ №25

З 12 по 14 грудня у спортивному залі ЗОШ №25 проходили змагання з регбі-5 за програмою Спартакіади шкіл міста Івано-Франківська, організована Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради за участі Федерації регбі Івано-Франківської області.

У змаганнях взяли участь 12 шкільних команд.

Аналогічні змагання проводились протягом останніх трьох років. Переможцями у попередні роки ставали команди ЗОШ №25 і ЗОШ №19. Цього року згадані команди без втрат пройшли групові, чвертьфінальні і півфінальні етапи і зустрілись у вирішальній грі – фіналі Спартакіади шкіл міста. Півтора тайми гра проходила у рівній боротьбі, але в останній чверті школярі зі школи №25 три рази знаходили щілини у захисній лінії суперників, що принесло господарям майданчика перемогу з рахунком 15:0 і звання переможців Спартакіади. Минулорічні переможці, команда ЗОШ №19, задовільнились другим місцем.

У грі за третє місце команда гімназії №3 у впертому поєдинку перемогла команду ЗОШ №16. Для здобуття переможного рахунку 5:0 гімназистам знадобилися, крім основного, ще два додаткові тайми. До чільної шістки також потрапили команди ЗОШ №1 і №2.

Наступні змагання з регбі-5 Федерація регбі Івано-Франківської області проведе у лютому. Це буде вже сьомий чемпіонат міста серед школярів, переможці якого отримають право грати у чемпіонаті України з регбі-5.

Федерація регбі Івано-Франківської області


 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)