Новина детально
18 листопада 2017 р.

Олена Чеботар: «На полі відчувається єдність колективу»

Капітан одеської «Отради» Олена Чеботар поділилася враженнями від минулого сезону.

«Сезон-2017 для нас вважається вдалим. Ми захистили титул чемпіонок України, виграли Кубок країни - другий за значимістю трофей. Хотілося б відзначити роботу тренерського складу і дівчат. Завдяки цілеспрямованості і підтримки один одного, на полі відчувається єдність колективу, особливо це проявилося на Кубку - був дуже цікавий фінал».

«Аналізуючи виступи команди, на мій погляд, ми перевершуємо суперників в тактичному плані. Якщо фізична підготовка приблизно на одному рівні у всіх учасників національної першості, то тактика відрізняється кардинально. У цьому заслуга нашого тренерського складу. У всіх команд свій стиль гри. Наше завдання - підібрати потрібний ключ».

«У «Отради» своєрідна манера гри. Я б сказала у нас «особливий» стиль. Ми завжди різні. З одними командами - граємо більш відкрито, з іншими - притримуємо козир на фінал матчу».

«Найбільше подобається змагатися на виїзді - діємо більш вільно, плюс до цього поїздка об'єднує і згуртовує колектив ще більше. Найбільше запам'ятався ігровий день в Харкові під час божевільного зливи. Незважаючи на маленьку різницю в рахунках, емоції отримали неймовірні».

«Наступного сезону завдання залишаються незмінними - захист титулу чемпіонок України і перемога в Кубку, тому на нас очікує важка зимова підготовка».

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ