Новина детально
10 лютого 2015 р.

У Львові побачила світ книга «Довідник з регбі».

Бог, Україна, Свобода! Саме таким волелюбним гаслом наповнює серця читачів книга “Довідник з регбі”, написана Тарасом Дацьком. Адже саме на полі, в командній грі можна відчути це почуття свободи, відпустити всі проблеми та незгоди та усвідомити, що під час гри ти знаходишся на “полі” свого маленького світу, де все залежить лише від тебе та твоїх товаришів по команді.

“Довідник з регбі” складається з шести розділів, що викладені на 425 сторінках, які занурюють читача в історію зародження та розвитку регбі як виду спорту, розповідають про змагання, які відбувались в Радянському Союзі та в незалежній Україні, відображають історію зародження різних видів спорту з м'ячем і регбі в Англії та Британії, розповідають про закони гри, створення Регбі-Футболу, зародження перших клубів і союзів, перші змагання і перші подорожі, історію нарахування очок; розповідають  про зародження регбі та культивування його у Львові в радянський період та за часи незалежної України.

Дана книга призначена як для регбістів, так і для широкого кола читачів, які цікавляться різними ігровими видами спорту з м’ячем.

Замовити книжку можна за електронною поштою:    lutdrugby@gmail.com         rugbyorgua@gmail.com


 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)