Новина детально
14 серпня 2016 р.

"Олімп" володар Кубка України з регбі

ОЛІМП - ЗБІРНА ОДЕСИ - 30: 0 (17: 0)

Ігрові очки у «Олімпу»: 3 спроби (Ковалевський, 8, Кірсанов, 23, Косарєв, 78), 3 реалізації (Косарев, 9, 24, 79), 3 штрафних (Косарев, 29, 46, 53).

Суддя - Поплавський (Київ).

14 серпня. Київ. Стадіон «Спартак».

Безапеляційний лідер вітчизняного регбі в останнє десятиліття харківський «Олімп» у фінальному кубковому поєдинку на нейтральному столичному полі дуже впевнено і в чудовому стилі за всіма статтями «всуху» переграв своїх постійних конкурентів з Південної Пальміри.

Вже з перших хвилин матчу підопічні головного тренера Валерія Кочанова міцно заволоділи ініціативою. Цей стартовий штурм харків'ян увінчався багатоходової комбінацією «віялом», яку замкнув в «заліковці» одеситів правий вінгер Максим Ковалевський, а його спробу влучно реалізував Олег Косарєв.

Диктуючи свої умови гри, «олімповци» незабаром вдруге взяли «місто» суперників. Сталося це після того, як вони, вигравши «коридор», організували потужний нестримний «мовляв», на вістрі якого опинився Хукер Микола Кірсанов та скоїв приземлення м'яча. Реалізація Косарєва знову припала в ціль. І він же трохи згодом чітко пробитим штрафним довів перевагу своєї команди до рахунку 17: 0.

Другий тайм взагалі модно назвати бенефісом Косарєва. Цей лівий вінгер незабаром після перерви знову довів, що недарма він протягом вже цілого ряду останніх сезонів постійно ходить в кращих бомбардирів країни, бездоганно виконавши два чергових «стандарту». А під завісу матчу, після чудової комбінації, увінчаною навішеній «свічкою», Олег її «загасив» в заліковій поле одеситів і свою ж спробу підкріпив точної реалізацією.

Слід зазначити, що харків'яни мали ще кілька хороших моментів взяти чуже «місто», але в цих випадках його зуміли відстояти опоненти. Підопічні граючого тренера одеситів Зураба Кікачейшвілі в кінці першого тайму пропустили хорошу можливість відповісти спробою, а ще тричі їх фулбек Денис Масюков не зміг розмочити рахунок зі штрафних.

Таким чином, харківський «Олімп» стає володарем Кубка України. Винуватцями цього чергового тріумфу стали: гравці стартового фінального складу - Олег Литвиненко, Микола Кірсанов, Іван Залізняк, Вадим Миланко, Олександр Цапенко, Олександр Ломакін, Валентин Литвиненко, Сергій Черняченко, Максим Кравченко, Сергій Церковний, Олег Косарєв, В'ячеслав Пономаренко, Сергій Гарькавий, Максим Ковалевський та Володимир Войтов; виходять на заміну - Сергій Сухих, Дмитро Кучин, Олександр Любий, Вадим Колишкін, Олександр Мішин, Олександр Маршуба, Дмитро Манжос і Максим Чурай. А привели їх на кубковий Олімп головний тренер Валерій Кочанов, його помічники Сергій Недбайло, Дмитро Подпоринов і Володимир Цапенко.

Володимир Казимиров

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».