Новина детально
01 жовтня 2016 р.

Чемпіонат України з регбі среди юнаків - 2003-04 - 2 тур - Ірпінь - ФОТО та ВІДЕО

Отож, змагання другого туру чемпіонату України з регбі среди юнаків - 2003-04 р.н., який відбувся 30.09-01.10 у місті Ірпені, Київської області вже стали історією.

Переможницею змагань стала команда "ДЮСШ" з міста Ірпеня, яка перемогла своїх однолітків з одеського регбійного клубу "Анатра" - 20:10.

Хочеться сказати, що сьогодні на ірпінському стадіоні "Чемпіон" можна було побачити і радість переможців дивіться тут -  https://youtu.be/gV9yXwrhUl0 і смуток на очах гравців команд, які поступилися, але як там не було, на зеленому полі в Ірпені протягом двох днів було справжнє свято регбійного спорту, насолоду від якого, думаю  отримали не тільки самі гравці команд, але й ті вболівальники спорту, які прийшли на стадіон.

Пропонуємо наш фото і відео репортаж з місця проведення змагань в Ірпені.

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».