Новина детально
27 серпня 2016 р.

У Покровську пройшов обласний турнір з регбі

У турнірі взяли участь 5 команд з Покровська, Білозерського та збірна команда Донецької області.

В результаті зіграних матчів бронзовим призером турніру стала команда міста Білозерське, на другому місці - команда ДЮСШ міста Покровск, а переможцем турніру стала збірна команда Донецької області - РК «Азовець».
На парад закриття змагань спортсменів прибули привітати почесні гості - Покровський міський голова Руслан Требушкін, в.о. начальника Управління з питань фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації Наталія Точилова і голова комітету з фізичної культури і спорту Покровського міської ради Віктор Поліщук.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками спорткомітету Покровська.

Також відзначені кращі гравці турніру. Ними стали Роман Стегніцкій (м Білозерське), Данило Червінський (ДЮСШ місто Покровск) і Анатолій Єгоров (РК «Азовець»).

Ігор Юркін, головний суддя змагань

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха