Новина детально
01 лютого 2020 р.

РК «Київські Соколи» посіли друге загальнокомандне місце на престижному міжнародному турнірі з регбі «HSBC Dubai rugby festival»!

РК «Київські Соколи» взяли участь у престижному міжнародному турнірі з регбі «HSBC Dubai rugby festival», який проходив 24-25 січня в Дубаї (ОАЕ).

Клуб з України став першою Європейською командою, яка виступила на цьому турнірі!

Дебют виявився напрочуд вдалим! РК «Київські Соколи» перемогли у фіналі в категорії Plate та зайняли друге загальнокомандне місце!

Окрім того, організатори ще вручили українській команді кубок Fair Play Awards за чесну гру!

Рівень турніру був дуже високий, адже всі місцеві команди укомплектовані гравцями з Південної Африки, Австралії, Нової Зеландії, Англії та інших провідних регбійних країн.

Вітаємо юних соколят з вдалим виступом на міжнародній арені!

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»