Новина детально
22 жовтня 2016 р.

Упевнений крок "Олімпа" до чемпіонства

22 жовтня в Одесі відбувся перший фінальний поєдинок чоловічої Суперліги чемпіонату України.

Стартовий відрізок матчу пройшов в рівній грі. Перші 10 хвилин команди обмінювалися атаками і випробовували оборону один одного. "Олімп" діяв більше дисципліновано і організовано, швидко розігрував м'яч від раків. Гості робили натиск на одеситів після позиційних ударів ногою флай-хава Сергія Церковного, не даючи опонентам створювати небезпечні моменти.

У першому таймі регбісти " КРЕДО" набрали єдині очки зі штрафного. Харків'яни швидкими атаками віяла і потужними проходами нападаючих організували чотири занесення, з точною конверсією і двома штрафними (3:28).

На другу сорока хвилинку команда Південної Пальміри вийшла з настроєм відігратися. "Червоно-чорні" агресивно діяли в обороні і боролися в кожному епізоді за право оволодіти ігровим "снарядом". Проте, результативнішими виявилися підопічні Валерія Кочанова. "Олімп" ще двічі приземляв " овального" в заліковому полі суперників. Незважаючи на це, останні двадцять хвилин протистояння пройшли під диктування "КРЕДО-1963". Господарі більше володіли м'ячем і створили декілька небезпечних моментів, але зуміли реалізувати тільки один. Велика перемога "Олімпа" виїзді з рахунком 8 : 42.

"КРЕДО-1963" (3) 8 : 42 (28)  "Олімп"

Спроби: Чайка (70) - Гарькавий (12), Косарев (20, 52, 59), Церковний (34), Ломакін (40)

Реалізації: немає - Косарев (40, 52, 60)

Штрафні: Делієргієв (7) - Косарев (10, 19)

Жовті картки: Підганяк (38) - Маршуба (63).

Матч у відповідь запланований на 29 жовтня в Харкові.

rugger.info

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха