Новина детально
10 серпня 2022 р.

Вадим Гутцайт: «У спортивному активі України вже 1310 медалей»

У цьому році українські спортсмени вибороли на офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту осіб з інвалідністю 1310 нагород.

В ефірі «Суспільне. Спротив» Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, зокрема, привітав українську збірну із п’ятьма медалями на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, що проходив у Галіфаксі. «Перемоги на чемпіонаті з веслування, 45 медалей на Всесвітніх іграх, дуже високі результати паралімпійців, перемога на Дефлімпійських іграх — все це доводить, що в Україні всі види спорту, як олімпійські, неолімпійські, так і види спорту осіб з інвалідністю дуже перспективні», — наголосив Міністр.

Вадим Гутцайт також подякував Президенту Володимиру Зеленському і Прем’єр-міністру Денису Шмигалю за рішення відновити національні чемпіонати, аби війна не завадила учасникам збірних команд підтримувати форму та надалі якісно готуватися до міжнародних змагань. «Для нас зараз взагалі дуже важливо відновити рухову активність українців, дбати про здоров’я дорослих і дітей. У деяких безпечних регіонах вже запрацювала програма Президента «Активні парки».

«Активні парки — локації здорової України» — це проект Президента України, направлений на оздоровлення нації та створення вільного доступу до рухової активності у кожному куточку країни. На кожній спортивній локації є QR-код, відсканувавши який можна отримати відео-уроки комплексних тренувань за участю відомих зірок.

mms.gov.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ