Новина детально
01 жовтня 2016 р.

Переможець першого дербі - ОДЮСШ

ОДЮСШ не без проблем здолала «Лідерс». Команди по ходу зустрічі діяли на зустрічних курсах, демонструючи відкритий атакуючий стиль гри.

Рахунок матчу відкрили регбісти «Лідерса», організувавши спробу на початку тайму. Незабаром номінальні гості збільшили відрив від ОДЮСШ ще на 5 очок. Підопічним Анатолія Шушпанова знадобилося досить багато часу, щоб налагодити свою гру. Гравці ОДЮСШ перехопили ініціативу і зробили три занесення і одну реалізацію, пішовши на перерву з перевагою в рахунку (17:10).

Друга половина зустрічі пройшла в напруженій боротьбі, з великою кількістю порушень. ОДЮСШ два рази проривали оборону суперників і приземляли м'яч в заліковій поле «Лідерса». На що підопічні Миколи Деліергіева відповіли одним занесенням.

ОДЮСШ (17) 29:15 (10) «Лідерс»

2 жовтня відбудеться зустріч-відповідь. Початок об 11:00 на «Академії Спорту».

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».