29 серпня 2020 р.

«КРЕДО-1963» програв удома «Антаресу»

Одесити почали сезон чоловічої Суперліги з регбі-15 з поразки.

Сьогодні одеський «КРЕДО-1963» приймав на своєму полі київський «Антарес».

Більшу частину першого тайму «червоно-білі» провели на половині поля суперника, проте занести першу спробу зуміли лише тоді, коли рахунок став 0:7 - відзначився Євген Залевський, а Микола Делієргієв успішно пробив реалізацію.

На перерву команди пішли за рівного рахунку 7:7, обидві часто здійснювали необов'язкові помилки, що не дозволило їм набрати більшу кількість очок.

Другий тайм почався з успішного штрафного у виконанні Миколи Делієргієва, після чого «занесенням» відзначився Руслан Безуглий. Коли Делієргієв знову вдало пробив реалізацію, а рахунок став 17:7, багато хто помилково подумали про те, що гра зроблена. Але як же розігралися в наступні хвилини гості! Вони не збиралися поступатися, включили максимальні швидкості, виклалися на сто відсотків, в результаті чого не тільки швидко відігралися, а й вирвалися вперед і солідно відірвалися в рахунку - 33:17. Причому, настільки солідно, що «КРЕДО», до кінця зустрічі несамовито намагався піти від поразки, так і не зумів змінити ситуацію. Так, одесити вичавили з себе максимум, Максим Котляров і Юрій Бурдейний занесли по спробі, а Делієргієв двічі додав в скарбничку команди по два бали. Але ігровий час вийшов, «КРЕДО» поступився з рахунком 31:33.

КРЕДО-1963 Одеса - АНТАРЕС Київ - 31:33 (7:7)

31:33 Делієргієв Микола, реалізація

Спроби: Залевський, Безуглий, Котляров, Бурдейний - Шимчук, Гуцало, Шипілов, Березанський, Дьяченко.

Реалізації: Делієргієв-4 - Березанський-4.

Штрафні: Делієргієв - немає.

rugby.od.ua

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

Національна чоловіча збірна України з регбі-15 провела перше тренування перед суботнім матчем зі збірною Швеції