Новина детально
01 липня 2018 р.

Україна – восьма у підсумковому заліку ЧЄ-2018 з регбі-7 серед чоловіків

За результатами двох етапів змагань чоловіча збірна України посіла восьме місце на чемпіонаті Європи з регбі-7 дивізіону «Трофі».

На другому етапі першості Старого Світу в Шяуляї (Литва) підопічні Дмитра Федішина завершили виступ на 10-му місці серед 12 команд.

У півфіналі CHALLENGE TROPHY (9-12 місця) українці здолали збірну Кіпру – 31:14, а в фіналі за 9-те місце у додатковий час програли угорцям з рахунком 14:17.

Зазначимо, що три тижні тому (8-9 червня) в Загребі (Хорватія), в рамках першого туру, «синьо-жовті» були шостими.

Переможцем турніру стала збірна Румунії, яка у фіналі за 1-е місце розправилася з Бельгією – 35:5.

Наступного року румунські регбісти візьмуть участь в найвищому дивізіоні - «GRAND PRIX SERIES».

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».