Новина детально
04 листопада 2017 р.

Збірна України на виїзді поступилася Литві

У матчі 2-го туру чемпіонату Європи у Конференції 1 «Північ», який пройшов в Паневежисі, команда України зазнала поразки від литовців з рахунком 12:22.

Литва (19) 22:12 (0) Україна

Спроби: Марчісаускас (24) - Гарькавий (42), Шепілов (80);

Реалізації: Вілімавічус (26) - Сивак (43);

Штрафні: Вілімавічус (3, 11, 30, 39, 66) - немає.

Перший тайм цілком і повністю залишився за господарями. У гостей не було жодної можливості набрати очки. Прибалтійці перевершували суперника в швидкості і вміло користувалися помилками. Підвела українців дисципліна. У першому таймі «синьо-жовті» заробили п'ять штрафних, з яких Донатас ВілімавічуС забив чотири. Чи не змастив флай-хав і реалізацію після спроби Марчісаускаса (19: 0).

Після перерви збірна України перехопила ініціативу і вже в дебюті другого тайму занесенням з конверсією скоротила відрив (7:19). З'явилася надія на камбек, але постійні помилки в атаці не дозволили врятувати гру, хоч гості і організували другу спробу.

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».