Новина детально
10 жовтня 2017 р.

Молодіжна ліга: «Політехнік» в одеському дербі оформив чемпіонство

9 жовтня в Одесі на стадіоні «Академія Спорту» відбувся другий матч між «Політехніком» і «Академією», в якому вирішувалася доля золотих медалей «молодіжки».

Підопічні Олега Осадчого першими пропустили - штрафний забив Денис Матківський, після чого перехопили нитки гри і повністю домінували на полі. Раз по раз м'яч опинявся приземленим в заліковій поле «Академії» - в першому таймі дубль в активі Олександра Шевченка та занос Дмитра Продеуса. Денис Примушинецький забив дві реалізації і штрафний - 22:3. У другій половині зустрічі номінальні гості наростили перевагу. Хет-трики оформили Олександр Шевченко та Дмитро Продеус. Примушинецький точно виконав одну реалізацію. За хвилину до фінального свистка спробу престижу в складі «Академії» провів Владислав Щур.

«Академія» (3) 8:39 (22) «Політехнік»

Спроби: Шевченко-3, Продеус-3 - Щур;

Реалізації: Примушинецький-3 - немає;

Штрафні: Примушинецький - Матківський.

Після цієї перемоги дружина Олега Осадчого обійшла «академіків» в турнірній таблиці. Набравши 11 очок, «Політехнік» став недосяжним для суперників. У Академії - 8 балів. Заключний матч сезону зі збірною Київської області перетвориться для новоспечених чемпіонів на формальність, у столичних регбістів 4 турнірних бали.