Новина детально
21 травня 2024 р.

Семінар для тренерів з регбі-7 та регбі-15 World Rugby level 2

З 17 по 20 травня 2024 року у місті Львів за сприяння НОК України та Федерації Регбі Львівщини відбувся семінар для тренерів з регбі-7 та регбі-15 World Rugby level 2.

Захід розпочався з воркшопу для тренерів з регбі-7, який тривав з 17 по 18 травня, а потім з 19 по 20 травня відбувся семінар для тренерів з регбі-15.

Ці заходи були організовані з залученням едьюкейтерів World Rugby з Грузії – Kiknadze David, Tchumburidze George.

Ми щиро вдячні нашим грузинським колегам, які не побоялися приїхати до Львова навіть у такий складний час, коли українські регіони переживають обстріли, щоб підвищити кваліфікацію українських тренерів.

Дякуємо World Rugby за сприяння у проведенні цих семінарів і зокрема, ментору напряму Training&Education по регіону Східної Європи Ivane Davitashvili.

Також висловлюємо подяку Федерації регбі Львівщини за чудову організацію цих важливих для українського регбі семінарів. Особлива подяка президенту федерації Петру Адамику, а також Дмитру Кірсанову та Артему Глінці за їх всебічну підтримку.

Вдячні за клієнтоорієнтовність та якісний сервіс готелю Екотель.

Дякуємо всім учасникам навчання за бажання розвиватися і професійно зростати в українському регбі!

Ну і найголовніше, дякуємо ЗСУ, які захищають нашу країну і завдяки яким ми маємо можливість проводити такі важливі заходи в Україні.

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ