Новина детально
15 квітня 2024 р.

Відбулась чергова зустріч представників Федерації Регбі України з ChildFund Rugby

Відбулась ще одна зустріч представників Федерації Регбі України з ChildFund Rugby, міжнародною організацією, яка є членом ChildFund Alliance, глобальної мережі з 11 організацій, орієнтованих на розвиток дітей у регіонах, де вони страждають від війни, стихійних лих, бідності та глобальних проблем охорони здоров’я. 

ChildFund Rugby надає дітям і молоді можливість грати, вчитися та розвивати свої спортивні навички, використовуючи інтегровані навчальні програми з регбі.

Україна також була заявлена у цьому проєкті й зараз іде підготовка до його реалізації.

На зустрічі з представниками ФРУ Павло Рожков та Іриною Архицькою було обговорено усі нюанси, прорахований бюджет, а також розглядались місця проведення та залучення спеціалістів.

Якщо все буде затверджено і цей проєкт буде профінансований, то як мінімум 10 міст України зможуть отримати підтримку на організацію нових секцій з регбі.

Особливістю цього проєкту є залучення молодих тренерів віком від 18 до 26 років до організації секцій, а також те, що тренерам буде виділена заробітна плата та всебічна підтримка.

Проєкт передбачає, що займатися у секціях будуть діти віком від 8 до 16 років, а також у планах організувати  великі фінальні змагання між командами за чемпіонство.

Федерація регбі України щиро дякує за можливість реалізації цього проєкту в Україні.

Сподіваємось на плідну співпрацю та успішну реалізацію всіх планів!

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»