Новина детально
02 лютого 2024 р.

Керівникам регіональних федерацій регбі

Шановні колеги!

17 лютого 2024 року у приміщенні Мінмолодьспорту України (м. Київ, вул. Еспланадна, 42, 2-й поверх, Зал засідань) відбудеться звітно-виборна Конференція Федерації регбі України. Початок засідання - 11.00.

Відповідно до рішення Ради ФРУ квота представництва регіональних федерацій на Конференції — відповідно до додатку. Звертаємо Вашу увагу, що кількість делегатів від регіональної федерації не може перевищувати кількість зазначених квот.

Нагадуємо, підтвердження прізвищ своїх делегатів відповідно до квот територіальні федерації здійснюють поданням письмового повідомлення до Секретаріату ФРУ не пізніше, ніж за 10 днів до проведення Конференції з витягом з відповідного рішення керівного органу про обрання делегата.

Також просимо надіслати згоди на призначення на керівні посади представників територіальних федерацій, що висуваються на вибори до керівних органів ФРУ та згоди на обробку персональних даних від осіб, що висуваються на вибори до керівних органів, а також делегатів Конференції.

Разом з цим просимо до 8 лютого 2024 року надіслати на електронну пошту ФРУ програми кандидатів на посаду Президента ФРУ для їх розміщення на сайті.

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського