15 січня 2024 р.
В ОДЕСІ ВІДБУЛОСЯ РЕГБІЙНЕ ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ ДЕКОМПРЕСІЮ
В Одесі нещодавно відбулося ознайомче тренування з регбі для військовослужбовців, які проходять декомпресію. Захід організував начальник відділення психологічного забезпечення 11-ї бригади Національної гвардії України імені Грушевського, одеський регбіст Олексій Тіщенко (колишній капітан РК «Політехнік»). Допомагав проводити тренер одеського «КРЕДО-1963» та національної збірної України з регбі-7 Дмитро Федішин.
Близько п’яти десятків військових, які проходять психологічну реабілітацію після пережитого на фронті, познайомилися із регбі, провели розминку та повноцінне тренування, пограли у спрощену версію регбі та вирішили на цьому не зупинятися, а періодично повертатися до регбійних занять, які є корисними для справжніх чоловіків.
rugby.od.ua