Новина детально
10 травня 2023 р.

В Одесі у травні заплановано проведення двох фестивалів регбі-5

Як розповіла Rugby.od.ua керівниця Дитячої регбійної ліги Одеси Марина Окольнича, цього місяця в Одесі, на майданчиках зі штучним покриттям стадіону «Академія Спорту», заплановано проведення одразу двох фестивалів регбі-5.

У безконтактну версію регбі, яку практикують у школах Одеси вже багато років, діти не грали дуже давно: через повномасштабну війну в Україні та дистанційну форму навчання важко було зібрати хоча б кілька команд. Втім, ситуація потроху поліпшується, тому Федерація регбі Одеської області та Одеська регбійна спілка вирішили провести два фестивалі для тих, хто є у місті, хто зможе взяти в них участь.

Перший фестиваль пройде у суботу, 13 травня, участь у ньому, за попередньою інформацією, можуть взяти представники 5-6 шкіл, а другий – за два тижні – 27-го. В обох випадках ігри стартують о 10 ранку.

Також важливо зазначити, а це дуже важливо для батьків дітей, що буквально в десяти метрах від ігрових майданчиків знаходиться надійне укриття, у якому, у разі оголошення повітряної тривоги, з легкістю можуть розміститися усі учасники фестивалю.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)