Новина детально
15 березня 2023 р.

Роман КУЛАКІВСЬКИЙ: «Збірній Швейцарії програли через нестачу ігрової практики та неоптимальні фізичні кондиції»

Регбіст одеського «КРЕДО» та національної збірної України Роман Кулаківський дав невеличкий коментар щодо гри третього туру чемпіонату Європи з регбі-15 у дивізіоні «Трофі» між збірними України та Швейцарії.

Нагадаємо, наші хлопці дали бій лідеру турнірної таблиці, але все ж поступилися.

– Які враження залишила гра зі Швейцарією?
– Настрій на гру зі збірною Швейцарії був бойовим, ми хотіли показати хорошу гру, потішити наших уболівальників – як тих, які підтримували команду в Україні, дивилися трансляцію, так і тих, яких прийшло достатньо багато на гру у Загребі. Скажу відверто, відрізками це вдавалося, але, на жаль, перемогти швейцарців ми не змогли…

– Як вважаєте, чого не вистачило збірній України задля того, аби поборотися за очки в цьому матчі?
– Я думаю, усі знають відповідь на це питання: нам елементарно не вистачає ігрової практики. Ми не маємо змоги грати у регбі-15 в Україні ще з осені 2021 року, чемпіонат не проводиться, у країні війна, приділяти увагу регбі дуже важко багатьом із гравців. Ми робили все від себе залежне, все, що можемо на цей момент, але нам дійсно не вистачає тих кондицій, у яких ми перебували до початку повномасштабної війни.

– Як взагалі самопочуття? Що думаєте про наступну гру – зі Швецією?
– Дякувати Богові, почуваю себе добре. Та й решта наших гравців у бойовій готовності, всі цілі, обійшлося без травм. Щодо гри зі Швецією, яка відбудеться 18 березня, то ми ще розраховуємо на наших «збірників», які виступають у чемпіонаті Польщі. Вони мають допомогти команді показати якісну гру. Битимемося за честь країни!

rugby.od.ua

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Національна чоловіча збірна України з регбі-15 провела перше тренування перед суботнім матчем зі збірною Швеції