Новина детально
24 лютого 2023 р.

Рік Незламності!

Всупереч повномасштабній війні росії проти України вітчизняне регбі продовжує жити та радувати велику армію своїх прихильників!

Завдяки неймовірним зусиллям та злагодженій роботі Федерації регбі України та регіональних осередків у 2022 році на високому рівні були проведені чемпіонати та Кубок України серед дорослих чоловічих та жіночих команд, наші збірні достойно змагалися в першостях Європи, під час яких лунав Гімн та майорів Прапор України.

Відбувалися численні перемовини та зустрічі представників ФРУ зі своїми міжнародними колегами, результатом яких стало відсторонення російських та білоруських спортсменів від багатьох світових змагань, прихисток українських регбістів та регбісток в закордонних клубах, всебічна міжнародна підтримка нашого регбі.

Це відбулося завдяки нашій Єдності. Бо саме в Єдності ми неодмінно переможемо російського ворога!

Особливо в цей день дякуємо всім Українським воїнам, представникам вітчизняного регбі, які стали на захист нашої Батьківщини, за можливість розвивати регбі в нашій країні.

З Роком Незламності, регбійна спільнота!

Разом до Перемоги!

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського