17 лютого 2023 р.
Регбі-5 буде представлено у лігах сміливих серед школярів!
Перша презентація «Учнівської ліга «Здорова Україна» відбулася 15 лютого для її учасників - вчителів та школярів шкіл Броварського району, у Великодимерському ліцеї. В програмі презентаційного заходу: - спортивні ігри між командами у регбі-5, доджбол, корфбол, петанк, руханка Fun Up від професійної спортсменки.
Так у закладах загальної середньої освіти Київської області стартував пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт серед учнів 5-х класів для залучення до фізичної активності в форматі спортивних ігор ста відсотків дітей. Проєкт впроваджується відповідно до модельної навчальної програми Нової української школи.
Ліга складатиметься з чотирьох етапів («Ліга дружніх», «Ліга сміливих», «Перша ліга» та «Вища ліга»), проводитиметься в середніх школах Київщини з лютого по червень 2023 року.
Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації