Новина детально
17 лютого 2023 р.

Регбі-5 буде представлено у лігах сміливих серед школярів!

Перша презентація «Учнівської ліга «Здорова Україна» відбулася 15 лютого для її учасників - вчителів та школярів шкіл Броварського району, у Великодимерському ліцеї. В програмі презентаційного заходу: -  спортивні ігри між командами у регбі-5, доджбол, корфбол, петанк, руханка Fun Up від професійної спортсменки.

Так у закладах загальної середньої освіти Київської області стартував пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт серед учнів 5-х класів для залучення до фізичної активності в форматі спортивних ігор ста відсотків дітей. Проєкт впроваджується відповідно до модельної навчальної програми Нової української школи.

Ліга складатиметься з чотирьох етапів («Ліга дружніх», «Ліга сміливих», «Перша ліга» та «Вища ліга»), проводитиметься в середніх школах Київщини з лютого по червень 2023 року.

Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)