Новина детально
06 листопада 2022 р.

Навіть погода не завадила: як у турнірі з регбі в Тернополі зійшлись команди з трьох міст? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

5 листопада на стадіоні Тернопільського національного технічного університету відбувся відкритий кубок Тернопільської області з регбі-7 та одночасно кубок обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Взяти участь у турнірі запросили команди з 5 міст, у тому числі регбійний клуб «Терен».

– До нас прибули спортсмени з Хмельницького та Рівного. Ще мали бути зі Львова та Івано-Франківська, та вони, на жаль, не змогли приїхати через свої певні проблеми, – каже Володимир Крутовський, голова громадської організації «Регбійний клуб «Терен» й тренер за сумісництвом.

Саме він був суддею на турнірі. Змагання відбувалось у двох вікових категоріях – діти 2008-2009 та 2005-2006 років народження. Команди змагались у грі «7 на 7» (або «регбі-7») – різновиді регбі, який має традиційні для цього спорту правила, але включений в програму Олімпійських ігор.

– Наш турнір завершився так: І місце зайняла команда з Хмельницького, на другому – регбійний клуб «Терен» з Тернополя, а третє посіли спортсмени з Рівного. Такі результати ми отримали в обох вікових категоріях, – розповідає пан Володимир.

te.20minut.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!