Новина детально
21 жовтня 2022 р.

Олександр Березанський: «Загальні враження від чемпіонату України з регбі-7 хороші та позитивні»

Головний тренер РК "Антарес" Олександр Березанський дав інтерв'ю та розповів про враження від сезону 2022 у цей непростий для країни час.

- Ваше враження від Чемпіонату України з регбі-7 сезону 2022?

- Загальні враження від чемпіонату України з регбі-7 хороші та позитивні. Інакше не може бути в наш час. Але все ж таки є ціль та водночас мрія, щоб рівень регбі в Україні по всім критеріям ріс тільки вгору. Це стосується як дорослих гравців, так і гравців та тренерів в дитячих командах. Обов’язково з використовуванням якісного та професійного суддівства. Також хотілося б, щоб був прогрес в чіткості організації та проведенні різноманітних турнірів, тим паче, що майже всі головні, представники ФРУ, головні комісари та організатори ЧУ в минулому - регбісти. Бажано, щоб приділяли увагу та проводили аналіз суддівству після змагань.

- Наскільки ви задоволені грою та результатом команди?

- Якщо питання в задоволенні якості гри команди на полі , то в принципі залишився задоволений. Якість гри у нас більшою мірою є любительською. Але ми намагаємося працювати над підвищенням технічних та фізичних якостей кожного гравця на тренуваннях на скільки це можливо. Важливий фактором є популяризація та любов до гри - вона присутня. бажання тренуватися та розвиватися є у гравців, це саме головне. Команда посіла шосте місце на ЧУ з регбі 7. Задоволений насамперед тим, що команда РК "Антарес" взяла участь в ЧУ з Регбі-7 2022 року. Наразі це є для нас успіхом. Також відзначу наших новачків, які стали дебютантами та в перше у своєму житті вийшли на регбійне поле, ще й одразу в офіційних матчах.

- Чи є гравці з команди, які зараз стали на захист країни, як ви підтримуєте зв'язок?

- Так, такі гравці є в нашій команді і їх не мало. З даної кількості людей, майже всі є гравцями основного складу РК "Антарес". Деякі представники Національної Збірної України з регбі-15. Ми дуже пишаємося, що серед нас є такі захисники та патріоти України.

Зв’язок підтримуємо завжди та в будь-який час. При необхідності допомагаємо матеріально, тим хто цього потребує.

- Сезон завершено, який він був для вашої команди? Зробіть короткий підсумок сезону 2022.

- Коли стало відомо про відновлення Чемпіонату України, то всі гравці прийняли цю новину з радістю. Команда провела за два з половиною місяці до чемпіонату перший за пів року загальнокомандний збір. На ньому обговорили план тренувань на сезон.

Початок передсезонної підготовки до ЧУ з регбі- 7 ми почали з певної роботи по залученню нових гравців до нашої команди . Це відбувалося за два місяці до змагань. Після довгої паузи, почали з двох тренувань на тиждень. Невдовзі додали третє тренування. Гарним фактором стало те, що ми мали змогу тренуватися на стандартному полі. Досвідчені гравці працювали в загальній групі з новими гравцями та обмінювались досвідом з ними. Підсумок: команда РК "Антарес" залишилася в вищому дивізіоні з регбі-7.

- Які подальші плани для команди? Як буде запланований тренувальний процес в непростих умовах війни?

-  Подальший план на сезон буде залежати від ситуації в нашій країні. Оскільки головна ціль це збереження цілісності та суверенітету нашої Держави. При відповідних умовах обов'язково продовжуватимемо тренування на стандартному полі. Якщо ні, будемо тренуватися два-три рази на тиждень в ігровому залі. Кількість тренувань, на жаль, напряму залежить від фінансових можливостей клубу. Через те, що в столиці України єдиний регбійний стадіон - це "Спартак" і він далеко не в найкращому стані. При всьому цьому, наша ціль - збільшення кількості гравців РК "Антарес" на тренуваннях та підвищення рівня команди, як в грі у захисті, так і в грі у нападі . Чекатимемо з нетерпінням ігрового сезону та загальної перемоги на всіх фронтах.

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»