Новина детально
27 вересня 2022 р.

У Новій Долині відбувся майстер-клас з регбі-5

Тренерки жіночої збірної Одеси Крістіна Катілова та Марина Кишмар не лише приділяють достатньо уваги своїй команді, яка сподівається взяти участь у чемпіонаті України, а й працюють із поколінням, що підростає. І мова не лише про вихованців одеської школи «Лідерс», а й про школярів із села Нова Долина (Авангардівська громада).

Саме для них сьогодні було організовано майстер-клас з регбі-5 (безконтактна версія регбі) для трьох десятків дітей і місцевих вчителів.

Завдяки допомозі Федерації регбі Одеської області та Одеської регбійної спілки, у школярів з Нової Долини тепер є і спеціальні регбійні м’ячі для регбі-5, і необхідний інвентар для тренувань та проведення ігор. Отже, географія регбі-5 продовжує розширюватися, незважаючи на війну в Україні. Українці – незламна нація, а діти – наше майбутнє, отже, ми всі маємо продовжувати жити та будувати майбутнє як дітей, так і країни в цілому.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ