Новина детально
09 серпня 2022 р.

Юні гравці «КРЕДО» провели майстер-клас для вихованців школи «Лідерс»

Вихованці одеської школи «Лідерс», які нині є гравцями флагмана одеського регбі – «КРЕДО-1963» – Максим Котляров, Владислав Ломакін та Микола Владов – нещодавно провели майстер-клас для своїх послідовників з тієї ж таки школи «Лідерс».

Хлопці попрацювали з командою «Лідерс» U-17 над певними комбінаціями, «коридорами» та сутичками, поділилися власним досвідом гри на дорослому рівні та, звичайно, додали юним регбістам мотивації на майбутнє.

Як розповіла Rugby.od.ua одна з тренерок школи «Лідерс» Крістіна Катілова, Владислав, Максим та Микола частенько відвідували тренування у Суворівському районі, інколи грали у регбі з місцевими школярами, але цього разу організували справжній майстер-клас, який був дуже корисним для юних регбістів.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)