Новина детально
14 липня 2022 р.

Вадим Гутцайт: «Залучення молоді до волонтерської діяльності - один із пріоритетних напрямів роботи Мінмолодьспорту»

В Україні близько 7 мільйонів людей волонтерить, більше 10 млн — за можливості перераховують гроші на допомогу армії та постраждалим від війни. Такі дані соціологи давали весною. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт у Facebook

«Зрозуміло, що цифри орієнтовні. За ними — щоденна робота, масштаби якої важко не те що порахувати, а навіть осягнути. Спільно з іншими міністерствами та відомствами  ми робимо все, аби цей, виключно наш український феномен, розвивався і ставав ще масштабнішим», — наголосив Вадим Гутцайт. 

За словами Міністра, щодня українці роблять те, чого ніхто в світі не робив. Десятки тисяч тонн гуманітарної допомоги, тисячі автівок на фронт, незліченна кількість шоломів, коптерів, бронежилетів, тепловізорів, аптечок, які волонтери збирають по всьому світу. Волонтери споряджають, годують, лікують, ремонтують, шиють…  

У цьому контексті Міністр зауважив, що лише в молодіжній сфері діяльності волонтерів більше 60 тисяч. Здебільшого вони надають гуманітарну та освітню допомогу дорослим і дітям, постраждалим від війни.  

Як приклад Міністр навів роботу платформи Співдія, де 23 хаби надали допомогу понад 1,5 мільйонам українців. В рамках напряму «СпівДія заради дітей» близько 1500 дітей підготували до мультипредметного тесту.  

Також Вадим Гутцайт згадав про Національну волонтерську платформу, в якій зареєстровано 545 організацій, у тому чи іншому форматі охоплено понад 505 тисяч молодих людей. 

«Це тільки декілька з напрямів їхньої роботи. Щиро дякую волонтерам та всім, хто допомагає їм закривати збори. Ви — титани! Ворогу нас точно не здолати», — наголосив Міністр.

mms.gov.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ