04 липня 2022 р.
Будь у курсі останніх подій в українському регбі: ФРУ широко представлена у соцмережах
Зараз соціальні мережі стали ваговим інформаційним фронтом в Україні.
З першого дня війни в Україні Rugby Europe, World Rugby та вся регбійна спільнота активно підтримувала Україну та українських спортсменів. Така активна комунікація з світовими організаціями дала розуміння того, яким важливим інструментом є соціальні мережі.
Наразі ФРУ активно розвиває офіційні сторінки у фейсбуці, інстаграмі та твіттері, щоб популяризувати українській регбі та українських спортсменів. Наші публікації читають спортсмени з усього світу, і ми отримуємо колосальну підтримку у директ!
У наступних публікаціях ми плануємо більше розповісти про керуючий склад ФРУ, про людей, які стали справжньою підтримкою для спортсменів по всій Україні.