Новина детально
14 червня 2022 р.

Мінмолодьспорту спільно з міжнародною спортивною спільнотою зекономили Україні понад 500 млн грн

Тісна співпраця Мінмолодьспорту з міжнародною спортивною спільнотою за 111 днів повномасштабного вторгнення російських окупантів вже зекономила кошти державного бюджету України на суму понад 500 млн грн. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт у Facebook.

 «Саме стільки ми мали б витратити на проживання, тренування, трансфери 1180 спортсменів і тренерів з олімпійських видів спорту, 120 з неолімпійських та 540 спортсменів з видів спорту осіб з інвалідністю, які через війну вимушені жити, тренуватися і змагатися за кордоном», — написав Міністр.

Розуміючи, наскільки зараз Україні складно фінансувати спорт, ці витрати погодилися взяти на себе Національні федерації країн, Міжнародні федерації з видів спорту, Олімпійські комітети та Фонд солідарності олімпійської спільноти та українського спорту, координацію роботи якого здійснює президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

«Я щиро дякую урядам країн-партнерів і всій міжнародній спортивній спільноті. Завдяки вам наші спортсмени почуваються комфортно і забезпечені всім необхідним, щоби тренуватися, змагатися і перемагати. Закликаю друзів не зменшувати обертів. Підтримуючи Україну, ви підтримуєте свободу, демократію та європейські цінності. Разом ми сильніші», — наголосив Вадим Гутцайт.

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського