Новина детально
25 травня 2022 р.

Регбісти з Київщини результативно виступили у відборі до чемпіонату Франції з регбі-7 серед юніорів та кадетів!

Війна триває на різних фронтах! Зараз кожен розповідає як може про Україну, кожен робить свою справу задля Перемоги, кожен доводить наскільки ми сильні, мужні, незламні та впевнені в собі! Наші спортсмени це роблять на спортивних аренах.

21 травня 2022 року гравці Ірпінської ДЮСШ та ГАРТ Дмитрівка, у складі французького клубу Stade Blayais Rugby, взяли участь у 1-му колі відбору до чемпіонату Франції з регбі-7 серед юніорів та кадетів. Наші хлопці були лідерами своїх команд і змогли відзначитись багатьма спробами. Євген Оверчук - 4 спроби (занесення м‘яча в заліковку суперника), Артем Лещенко - 4 спроби, Микола Равлюк - 3 спроби, Назарій Равлюк – 1 спроба, Сімчук Володимир - 1 спроба. Також за команду грали Данило Лещенко та Пастушенко Олег.

26 травня 2022 року відбудеться 2-е коло змагань.

Для наших хлопців це гарний досвід та ігрова практика в період підготовки до чемпіонату Європи з регбі-7 серед юніорів. Тренер Сергій Равлюк.

Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ