Долучайтесь! Давайте зробимо уроки фізичної культури кращими, цікавішими та більш мотивуючими!
Довідки за телефоном: +38(067)756-65-52 Андрій Анатолійович Боляк, +38(097)842-32-67 Галина Анатоліївна Коломоєць.
Семінар проводиться з метою сприяння закладам освіти у проведенні дистанційних уроків з фізичної культури та забезпечення підвищення кваліфікації вчителів в рамках проекту «Перемагаємо разом» ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор», Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» UNICEF Ukraine , Міністерство освіти і науки України , Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України , Інститут модернізації змісту освіти МОН.