Новина детально
18 квітня 2022 р.

Як мотивувати себе на заняття спортом під час війни?

Зараз першочерговою необхідністю для всіх українців є закриття базових потреб у безпеці, їжі, житлі. Зрозуміло, що бажання повертатися до тренувань може й не бути.

І, якщо для звичайної людини спорт є буденною справою, то для професійного спортсмена регулярні тренування вкрай важливі для повноцінного життя! 

Зараз більшість гравців припинили тренування через воєнні дії. Це призвело до того, що деякі спортсмени знаходяться в депресивному стані, бо поступово втрачають професійні якості.

Важливо не опускати руки, а намагатися знаходити можливості відновити регулярні тренування. 

"Почніть з тренування 2-3 рази на тиждень по 60-75 хвилин. Це повинні бути помірні навантаження середньої інтенсивності: невеликі силові та бігові заняття. Можна зіграти за спрощеними правилами до прихвату, або до торкання", - рекомендує Олег Квасниця, тренер збірної  З ФП.

А найбільшою мотивацією для кожного спортсмена має стати планування участі національних збірних команд в офіційних змаганнях вже цього року! 

Ми всі в це віримо! 

Все буде Україна!

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ