Новина детально
17 березня 2022 р.

В Україні запустили NFT-проєкт допомоги дітям, постраждалим від війни

Проєкт «Мамо, я бачу війну» створений, щоб показати всьому світу, як українські діти переживають напад Росії на свою країну.

У межах першого етапу проєкту збирають малюнки дітей про війну та мир в Україні. Вже зібрано понад 3500 малюнків, збір робіт продовжується. З цих малюнків створять найбільший у світі маніфест-колаж, який продадуть на NFT-аукціоні. Отримані кошти передадуть у фонд допомоги дітям, які постраждали від війни.

Проєкт «Мамо, я бачу війну» реалізовується ГО «Лабораторія первинного розміщення токенів. Україна», Українським фондом стартапів, агенцією публічних комунікацій Perfect PR, ГО «Меморіал імені Василя Стуса», Навчально-науковим інститутом права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасники проєкту створюють благодійний  фонд, який надаватиме допомогу дітям, які постраждали від війни. Ініціатори проєкту закликають долучатись представників креативного та цифрового секторів України, стартап компанії, представників венчурних компаній та інвестиційних фондів.   

Команда проєкту «Мамо, я бачу війну» просить батьків в Україні та всьому світі: сфотографувати малюнок дитини присвячений темі війни й миру в країні та надіслати:

– заповнивши гугл форму:

http://form.momiseewar.com/ua UA,

http://form.momiseewar.com/eng ENG,

- використавши Telegram чат-бот:

http://t.me/momiseewar_bot.

Вказувати потрібно ім’я автора/авторки, вік, місто та, за бажанням, коментар до малюнка.

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»