Новина детально
16 березня 2022 р.

Club Athlétique Périgueux Rugby (Франція) стоїть на стороні українських сімей!

Упродовж майже двох років Club Athlétique Périgueux Rugby (Франція) та Україна налагоджували міцні зв'язки.

У 2020 році наш клуб прийняв майже 150 українських дітей, вихователів та ін., щоб розділити моменти обміну з юними французькими гравцями. Майже 7 місяців тому ми здійснили тур Україною, щоб обмінятися досвідом, який нас збагатив.

Сьогодні, враховуючи ситуацію, з якою стикаються наші українські друзі, ми повинні діяти. Саме тому Jérémy Bertin та Thomas Vergnaud вчора ввечері поїхали до Парижу, щоб забрати дві українські сім'ї, дві дружини та 4 дітей, серед яких Ольга Суркова, колишній капітан та гравець жіночої національної збірної України. Відносини, побудовані під час наших попередніх міжнародних обмінів, зв'язали нас разом, і було очевидно, що ми будемо на їх стороні, щоб допомогти їм пережити це випробування.

Будемо потроху тримати вас в курсі ситуації, і сподіваємось, що інші родини в свою чергу зможемо вітати. Разом, давайте згуртуємося навколо цих родин!

CAP Rugby Officiel

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)